Huvitegevused

 

Pere ja noorekeskus

MTÜ Õnnemaa

 Eesti Lennuakadeemia rahvatantsurühm Päkkpöörd. Trenni teeme Reolas, Lennuakadeemia hoones, koduleheks http://www.pakkpoord.ee/

Uhti avatud ateljee 

Uhti Avatud Ateljees alustavad uued iganädalased keraamikaringid, mille raames on osalejatel võimalus asjatundlikul juhendamisel valmistada endale meelepärane ese või esemed (tass, kauss, küünlaalus või hoopis midagi neljandat). Ringid hakkavad toimuma teisipäeviti 18.00-20.00 ja laupäeviti 13.00-15.00, teisipäevase ringi esimesed tunnid toimuvad 26.01.2016 ja laupäevase 23.01.2016.

Eelteadmised keraamika valmistamisest ei ole vajalikud ning ringiga saab liituda aastaringselt. Keraamikaringi 4 korra tasu on 50 eurot ja ühe korra eest eraldi makstes 15 eurot kord. Hind sisaldab materjale, juhendamist, põletusi.

Võimalik on tellida ka individuaalkursuseid/töötubasid gruppidele või ühele inimesele. Individuaalkursuse/töötoa maksumus sõltub osalejate arvust, kestusest ja iseloomust.  

Ringe/töötubasid juhendab Mirjam Loks, kes on omandanud keraamika eriala Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis kaheaastase kutseõppe raames.

Tule ja valmista endale midagi isikupärast või mõni tore ja eriline kingitus sõbrale, sest vaimustust tekitab nii keraamika valmistamise protsess kui ka tulemus.

Registreerumiseks helista 55691020 või kirjuta mirju.keraamika@gmail.com.