Kontaktid

VASTUVÕTUAJAD VALLAMAJAS

VALLAVANEM

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Aivar Aleksejev Vallavanem 750 2602; 513 8685 aivar@ylenurme.ee E.K.R. 8.30 – 10.00
Haljand Kaasik Abivallavanem 750 2612, 522 9505 haljand.kaasik@ylenurme.ee

E.K.R. 8.30 – 10.00

Viibib haiguslehel alates 15.08.2017

 

VOLIKOGU

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Heiki Sarapuu Volikogu esimees

 

heiki.sarapuu@yle.edu.ee N. 16.00 – 17.00

 

KANTSELEI

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Kristi Kull Vallasekretär 750 2601 vald@ylenurme.ee

E.  8.30 – 12.00  13.00 – 16.30

 

SOTSIAALOSAKOND

Nimi Amet Kontakt E-post Lisainfo
Rahel Tamm Sotsiaalnõunik 750 2604 rahel.tamm@ylenurme.ee

E.K. 8.30-12.00 

13.00 – 16.30

R. 8.30-12.00

Marge Maidla Lastekaitsespetsialist 750 2614; 5691 1999 marge.maidla@ylenurme.ee

E.K. 8.30-12.00  13.00 – 16.30

 

EHITUS- JA PLANEERIMISOSAKOND

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Tiit Lukas Ehitusnõunik 750 2615, 5348 4904 tiit.lukas@ylenurme.ee

E. 8.30 – 12.00  13.00 – 16.30

K. 8.30 – 12.00

Marge Einola Maanõunik Tel. 750 2605 marge@ylenurme.ee

E. 8.30 – 12.00  
K. 8.30 – 12.00   
13.00 – 16.30

 

ARENDUSOSAKOND

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Kristi Kull Arendusjuht 750 2601, 527 6413 kristi.kull@ylenurme.ee

E.  8.30 – 12.00  

13.00 – 16.30

 

FINANTSOSAKOND

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Sirje Suur Finantsjuht 750 2603 sirje_s@ylenurme.ee

E.K. 8.30 – 12.00  13.00 – 16.30

R. 8.30 – 12.00

Reet Keeroja Vanemraamatupidaja 7 50 2611 reet.keeroja@ylenurme.ee  

 

Registripidaja

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Ilve Kahro Registripidaja

750 2613

ilve@ylenurme.ee

E.K. 8.30 – 12.00  13.00 – 16.30

R. 8.30 – 12.00

 

Ülenurme Vallavalitsus

Pargi 2

61714 Ülenurme alevik

tel 750 2600

faks 750 2610

e-post vald@ylenurme.ee

registrinumber 75007422

SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank EE032200221028618198 

VALLAMAJA AVATUD 

E-R 8.00-17.00

LÕUNA 12.00-13.00

E.K. 8.30 – 12.00  13.00 – 16.30 R. 8.30 – 12.00

 

E.K. 8.30 – 12.00  13.00 – 16.30 R. 8.30 – 12.00