Ametnikud

Vallavanem

Aivar Aleksejev

haridus: kõrgem

Tel. 750 2602; 513 8685;  E-post aivar@ylenurme.ee

 

Vallasekretär  ametijuhend

Reet Sakk

haridus: kõrgem

EHI valla- ja linnasekretäride pädevuskoolitus

Tel. 750 2601;  E-post reet@ylenurme.ee

 

 Abivallavanem  ametijuhend

Haljand Kaasik

haridus: kesk-eri

Tel. 7502 612, 522 9505; E-post haljand.kaasik@ylenurme.ee

 

Arendusjuht  ametijuhend

Kristi Kull

haridus: kõrgem

valla- ja linnasekretäride kutsetunnistus

 Tel. 750 2612, 527 6413; E-post kristi.kull@ylenurme.ee

 

Finantsjuht  ametijuhend

Sirje Suur

haridus: kesk-eri

Tel. 750 2603; E-post sirje_s@ylenurme.ee

 

Maanõunik  ametijuhend

Marge Einola

haridus: kesk

Tel. 750 2605; E-post  marge@ylenurme.ee

 

Ehitusnõunik  ametijuhend

Tiit Lukas

haridus: kõrgem

Tel. 750 2615, 5348 4904; E-post tiit.lukas@ylenurme.ee

 

Sotsiaalnõunik ametijuhend

Rahel Tamm

haridus: kõrgem

Tel. 7 50 2604; E-post rahel.tamm@ylenurme.ee

 

Lastekaitsespetsialist  ametijuhend

Marge Maidla

haridus: rakenduslik kõrg

Tel. 750 2614; 5691 1999; E-post marge.maidla@ylenurme.ee

 

Registripidaja  ametijuhend

Ilve Kahro

haridus- kesk

Tel. 750 2613; E-post ilve@ylenurme.ee

 

Vanemraamatupidaja  ametijuhend

Reet Keeroja

haridus: raamatupidaja-ökonomist 

Tel. 7 50 2611; E-post  reet.keeroja@ylenurme.ee

 

Sekretär-asjaajaja  ametijuhend

Mari Koppel

haridus: kesk

Tel. 750 2600; E-post mari@ylenurme.ee