VALLAVANEM

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Aivar Aleksejev Vallavanem 750 2602; 513 8685 aivar@ylenurme.ee  
Haljand Kaasik Abivallavanem 750 2612, 522 9505 haljand.kaasik@ylenurme.ee  

 

VOLIKOGU

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Heiki Sarapuu Volikogu esimees

 

heiki.sarapuu@yle.edu.ee  

 

KANTSELEI

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Kristi Kull Sekretär 750 2601 vald@ylenurme.ee  

 

SOTSIAALOSAKOND

Nimi Amet Kontakt E-post Lisainfo
Rahel Tamm Sotsiaalnõunik 750 2604 rahel.tamm@ylenurme.ee

 

Marge Maidla Lastekaitsespetsialist 750 2614; 5691 1999 marge.maidla@ylenurme.ee

 

 

EHITUS- JA PLANEERIMISOSAKOND

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Tiit Lukas Ehitusnõunik 750 2615, 5348 4904 tiit.lukas@ylenurme.ee  
Marge Einola Maanõunik Tel. 750 2605 marge@ylenurme.ee  

 

ARENDUSOSAKOND

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Kristi Kull Arendusjuht 750 2601, 527 6413 kristi.kull@ylenurme.ee  

 

FINANTSOSAKOND

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Sirje Suur Finantsjuht 750 2603 sirje_s@ylenurme.ee  
Reet Keeroja Vanemraamatupidaja 7 50 2611 reet.keeroja@ylenurme.ee  

 

Registripidaja

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Ilve Kahro Registripidaja

 750 2613

 

ilve@ylenurme.ee